reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Surface Laptop 2
Microsoft Surface Laptop 2
Microsoft Surface Laptop 2
Microsoft Surface Laptop 2

Artık çok daha güçlü; karşınızda Microsoft Surface Laptop 2 [Video]

Yazılım devi Microsoft, dün gece düzenlediği etkinlik kapsamında Surface Laptop 2 dizüstü bilgisayarını tanıttı. Yeni model oldukça iddialı görünüyor.

Microsoft Surface Laptop 2, yerini aldığı model ile tasarımsal olarak aynı görünüyor. Artık siyah renk seçeneğiyle de elde edilebilen dizüstü, alcantara kaplama ile premium bir deneyim sunuyor. Model esas olarak teknik donanımıyla fark yaratıyor. Şık dizüstü kullanılan 8. jenerasyon Intel Core i5 ve i7 işlemciler ile yerini aldığı modelden yüzde 85 daha yüksek performans ortaya koyuyor. Bünyesinde 13,5 inç 2256×1504 piksel dokunmatik bir ekran yer alan dizüstü, açıklandığı kadarıyla ilk modelden çok daha sessiz çalışıyor. Doğal olarak Windows 10 üzerine kurulan Microsoft Surface Laptop 2, tam 14,5 saat pil ömrü sunuyor. Bu da cihaz ile tüm günün rahatlıkla çıkarılabileceği anlamına geliyor. Oldukça ince ve hafif olduğu için taşıması kolay olan bilgisayar, “Surface Connector” bağlantı yapısını da koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Surface Laptop 2 önemli bir model

Temel olarak 8 GB RAM ve 128 GB SSD ile gelen dizüstü, 16 GB RAM ve tam 1 TB SSD birimiyle de alınabiliyor. Bunun haricinde şık bir dizüstü bilgisayar arayanlar için çok güzel duran ürün, 999 dolar başlangıç fiyatına sahip. Türkiye’de resmi olarak satılmayacak dizüstü bilgisayarın, yine aracı isimler aracılığıyla getirileceği tahmin ediliyor.