reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

Microsoft devam ediyor: MacBook Air göndermeli yeni reklam

Yazılım devi Microsoft, Intel gibi Apple’a ve ürünlerine direkt gönderme yapan reklamlara devam ediyor. Bu sefer MacBook Air merkezde.

Microsoft tarafından gelen son reklamda bu sefer direkt olarak MacBook Air ile Surface Laptop 4 dizüstü modellerini karşılaştırılıyor.

Microsoft yeni reklamda MacBook Air’i dokunmatik ekranın olmamasından ve port yokluğundan vuruyor.

Surface Laptop 4 modelinde dokunmatik ekran yer alıyor. Aynı zamanda modelde USB-A ile USB-C portları da sunuluyor.

Aynı zamanda Surface Laptop 4‘ün oyun ve uygulama konusunda MacBook Air’e oranla daha güçlü bir seçenek olduğu da aktarılıyor.

Microsoft’un bu reklamları sürekli olarak ciddi tepki çekiyor. Ancak firma bunları yayımlamayı sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft, MacBook Air öncesinde iPad Pro göndermeli bir reklam yayımladı

Microsoft tarafından yayımlanan aşağıda izleyebileceğiniz Surface Pro 7 reklamı, “halen en iyi tercih” mottosuyla dikkat çekiyor.

Bu reklamda firma direkt olarak Surface Pro 7 ve iPad Pro modellerini karşı karşıya getiriyor.

Reklamda Surface Pro 7‘nin yerleşik bir bacağa sahip olması, standart olarak bir manyetik klavye ile gelmesi, bu klavyenin daha hafif / iyi olması ve birçok porta sahip olması öne çıkarılıyor.

Microsoft’un reklamdaki bir diğer mesajı ise iPad Pro’nun sadece bir tablet olduğunu belirtmesi oluyor. Surface Pro 7‘nin ise tablet formunda gerçek bir bilgisayar olduğu aktarılıyor.

Microsoft’un Surface Pro 7‘nin tüm bu avantajları daha uygun fiyata sunduğunu belirterek kapattığı video, yine de satışlara çok etki edecek gibi görünmüyor.