reklamı kapat

POPÜLER

LaCie

Minimalist tasarımlı ve LaCie imzalı 5 TB’lık sabit disk

Seagate’in çatısı altında bulunan LaCie, şık tasarımı ve yüksek depolama kapasitesiyle dikkat çeken yeni sabit diskini görücüye çıkardı.

Mac bilgisayarlar haricinde pek tabii Windows destekli bilgisayarlarda da kullanılabilen disk, yüksek kapasitesiyle fark yaratıyor.

5 TB’lık ve 2 TB’lık depolama kapasitesine sahip olan sabit diskin okuma hızı ise 540 MB/saniye. Elmas kesimli metal tasarımıyla hayranlık uyandıran sabit disk, hem tasarıma önem verenlere hem de performansa önem verenlere hitap ediyor. Seagate, daha uygun fiyatlı sabit disklerini de CES’te görücüye çıkardı. FireCuda 510 modeli oyun tutkunlarına hitap ediyor. USB-C Backup Plus Ultra Touch, USB 3.0 destekli Backup Slim ve Backup Plus Portable Seagate’in diğer yeni ürünleri arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni ürünler ne zaman satışa sunulacak?

FireCuda modeli mart ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ultra Touch Ocak ayında 1TB için 70 Dolar, 2 TB için 90 dolar fiyatla satılacak. Slim ve Portable Serisi önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak. 1 TB’lık Slim 60 dolardan, 2 TB’lık model 80 dolardan satışa sunulacak. Portable’da 4TB için 110 dolar, 5 TB içinse 130 dolar ödemek gerekecek.

İlginizi çekebilir

SD kart okuyuculu zorlu koşullara dayanıklı taşınabilir disk