reklamı kapat

POPÜLER

Monster Tulpar T7

17,3 inç ekranlı ve RTX 4060 GPU’lu Monster Tulpar T7 V20.8.4 dizüstü bilgisayar için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Monster Tulpar T7 V20.8.4 dizüstü bilgisayar için indirim fırsatı geldi. Fiyat/performans odaklı oyuncu dizüstü bilgisayarında Intel‘in Core i7 12700H işlemcisi bulunuyor.

16 GB RAM’li Monster Tulpar T7 modelinde NVIDIA‘nın RTX 4060 grafik işlemcisi var. Tüm oyunları akıcı bir şekilde oynatabilen bilgisayar aynı zamanda ışın izleme teknolojisine de sahip. Bu sayede iyi bir aydınlatma deneyimi vadeden bilgisayar FreeDos olarak geliyor. Windows işletim sistemini ayrı olarak yüklemeniz gereken bilgisayar Full HD çözünürlükllü 17,3 inçlik ekrana sahip. Bilgisayarın ekranı ise 144 Hz’lik yenileme hızına destek veriyor. 1.200:1 kontrast oranı sunan ekran sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsıyor. Bilgisayarın ekranı maksimum 300 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Oyun ve program açılma sürelerini hızlandıran NVMe Gen 4 SSD ile birlikte gelen bilgisayarın depolama kapasitesi ise 1 TB. Wi-Fi 6 bağlantı özelliğine de sahip olan bilgisayarda üç adet USB-A, iki adet USB-C, Ethernet, mikrofon, kulaklık ve kart okuyucu gibi bağlantılar da karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Monster Tulpar T7 dizüstü bilgisayarın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan bilgisayar yapılan bir indirimle şu anda 37.599 TL‘ye satılıyor. Bugünlerde güçlü performans sunan bir dizüstü bilgisayar satın almayı planlıyorsanız Monser’ın bu modelini satın alabilirsiniz.
Monster

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın