reklamı kapat

POPÜLER

Motorola Nexus 6 incelemesi

Yalın Android kullanımını yüksek performans ve göze hoş gelen tasarımla harmanlayan Nexus 6, üst segmentte akıcı bir deneyim yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Dev ekranında yüksek çözünürlük sunan cihaz, multimedya deneyimini bir üst noktaya taşıyor.

Android’in özelleştirilebilir bir platform olması akıllı telefon üreticilerinin işine yarıyor. Her firma kendine özgü arayüzler tasarlayabiliyor ve kullanıcılara farklı deneyimler sunabiliyor. Ancak bu arayüzlerle birlikte gelen özellikler sisteme ekstra bir yük bindirebiliyor. Ayrıca her marka kendi uygulamalarını da yüklü olarak sunduğundan ötürü kullanıcılar belki de hiç kullanmayacakları uygulamaları telefonlarında tutmak zorunda kalabiliyor.

Geçtiğimiz yıl LG tarafından üretilen Nexus 5‘den bayrağı devralarak Nexus 6‘yı geliştiren Motorola, Android 5.0’ın sade ve minimalist yapısını en yalın haliyle kullanıcılarla buluşturuyor. Selefine göre daha büyük ekranı, gelişmiş donanımı ve yüksek kamera performansıyla karşımızda duran Nexus 6, güncellemelerden geri kalmak istemeyen ve en hızlı Android deneyimini yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Motorola Nexus 6 incelemesi” için bir cevap

  1. Burak Çalık dedi ki:

    Şuna “Motorola Nexus 6” demeyin, Google adı ile satılıyor sonuçta. Motorola’nın üretmiş olması ismini değiştirmez.