reklamı kapat

POPÜLER

Android’in resmi sitesinde gizemli bir telefon ortaya çıktı

Yılın sonlarına doğru adım adım ilerlerken merakla beklenen üst seviye akıllı telefon modelleriyle ilgili detaylar da bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Merak edilen modellerden biri olan yeni Nexus modelinin geliştirilme aşamasında olduğu ve LG ile Huawei’nin iki ayrı model hazırlığı yaptığı uzun süredir konuşuluyor. Android internet sitesinde yer alan görsel, yeni Nexus modelini, daha doğrusu modellerden birini ele vermiş olabilir.

Android’in resmi sitesinde yer alan görselde Nexus 6 boyutlarında bir cihaz görülüyor ancak tasarım olarak bu cihazda bazı farklılıklar göze çarpıyor. Daha ince bir formda olan cihazın ekranı da Nexus 6’ya göre daha büyük görünüyor. Tabii ekranın büyük görünmesinin sebebi fotoğrafın çekildiği açı da olabilir. Çünkü 6 inçlik ekranıyla zaten dev bir akıllı telefon olan son Nexus modelinden daha da büyük bir akıllı telefonun gelmesi pek de beklenen bir şey değil.

Google daha önce yayınladığı bir videoda Nexus 5 akıllı telefonu “sızdırmış” ve bunu farkeden kullanıcılar sayesinde cihazın tasarımı gözler önüne serilmişti. Google’ın bu tür ufak ipuçlarını kullanıcılara göstermeyi sevdiğini düşünürsek internet sitesindeki bu görselin de gerçek olma ihtimali bulunuyor. Ancak şu an için bu telefonun gerçekten de yeni Nexus olduğunua dair somut bir kanıt mevcut değil.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Android’in resmi sitesinde gizemli bir telefon ortaya çıktı” için bir cevap

  1. Umut Karcı dedi ki:

    nophone’dur nophone. Arkadan bakınca bi ona benziyor çünkü