reklamı kapat

POPÜLER

Motorola Razr 3

Motorola Razr 3 katlanabilir telefon için iddialı teknik detaylar çıktı

Katlanabilir telefon Motorola Razr üzerine Motorola Razr 5G gelmişti. 2022’de ise Motorola Razr 3 karşımıza çıkarılacak.

İlk jenerasyon Motorola Razr üzerine aynı tasarım çizgisini koruyarak getirilen ikinci jenerasyon Motorola Razr, daha önce de aktardığımız gibi pazarda ilk sürüm gibi çok fazla beğeni toplamamıştı. Ana rakip Samsung Galaxy Z Flip karşısında hiç varlık gösteremeyen telefonun üstüne yakında Motorola Razr 3 dahil edilecek. Daha önce yerini alacağı cihazlara oranla çok ciddi iyileştirmeler göreceği aktarılan telefon, özel bir menteşe kullanacak ve böylece daha iyi bir katlanma deneyimi sunacak.

Motorola Razr 3, yapılan son sızıntıya göreyse gücünü Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alacak yani çok ama çok güçlü olacak. En üstte 12 GB RAM + 512 GB depolama ile alınabilecek bilgisi verilen telefon, kaynaklara göre Full HD+ 120 Hz AMOLED ana ekran taşıyacak ve bu ekrandaki ekran deliğinde selfie kamerası olacak.

Dışında da bir ekran olacak 3. jenerasyon Motorola Razr, kutusundan Android 12 ile çıkacak ve NFC’ye de sahip olacak. Henüz fiyatı ve net tanıtım tarihi belli olmayan bu model, çıktığı zaman pazarda Samsung Galaxy Z Flip3 ve Huawei P50 Pocket gibi güncel cihazların karşısına çıkarılacak. Telefon eğer gerçekten Snapdragon 8 Gen 1 ile gelirse, rakiplerini performans konusunda rahatlıkla geride bırakacak.

İlginizi Çekebilir: Huawei’nin yeni katlanabilir telefonu ile tanışın