reklamı kapat

POPÜLER

MSI oyuncu dizüstüleri
MSI oyuncu dizüstüleri
MSI oyuncu dizüstüleri

MSI’dan çok iddialı teknik detaylara sahip oyuncu dizüstüleri

CES 2020’de birçok oyuncu dizüstüleri tanıtıldı. Bunların en çok dikkat çekenlerinden bazılarına ise kesinlikle MSI imzasını attı.

MSI imzalı yeni oyuncu dizüstüleri, hem tasarım hem de teknik olarak dikkat çekmeyi biliyor. CES 2020’de tanıtılan modeller GS66 Stealth ve GE66 Raider isimlerine sahip. Bu modellerden GS66 Stealth, siyah gövdesiyle bir oyuncu bilgisayarı olduğunu gizliyor ve bu açıdan birçok kişiyi memnun edecek gibi görünüyor. Yukarıda görebileceğiniz diğer model GE66 Raider ise daha dikkat çekici bir tasarım ve LED sistemleriyle karşımıza çıkıyor. Bu iki modelin en önemli yanları ise tasarımları değil teknik detayları. Açıklandığı kadarıyla iki dizüstü de tam 300 Hz yenileme hızına sahip ekranlar ile donatılabiliyor. Bu belirli oyunlarda inanılmaz yüksek bir akıcılık anlamına gelirken, dizüstülerin ekran boyutu 15,6 inç seviyesinde yer alıyor. En üstte 10. nesil Intel Core i9 H-Serisi işlemci, 32 GB RAM ve tam 2 TB PCIe SSD ile donatılabilen modeller, grafik tarafında ise üst düzey Nvidia RTX GPU birimleri üstüne kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MSI oyuncu dizüstüleri bir kalemde daha dikkat çekiyor

O da pil kapasitesi oluyor. İki dizüstü de tam 99,9W pil ile geliyor. FAA’nın 100W’lık uçakta taşıma limitinin hemen altında olabilecek en büyük pile sahip modeller, bu sayede mümkün olan en uzun kullanım ve oyun süresini getiriyor. Peki fiyatlar? Maalesef henüz bu konuda bir açıklama yok. Ancak iki modelin de ucuz olması kesinlikle ama kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da dünyanın en hızlı oyuncu monitörü