reklamı kapat

POPÜLER

MSI

MSI’dan hepsi bir arada ve oyun odaklı bilgisayarlar

MSI, Tayvan’da devam eden Computex Fuarı’nda hepsi bir arada, oyun ve mini bilgisayarlarını gün ışığına çıkardı. Şirketin yeni hepsi bir arada bilgisayarları hem oyun hem de performans tutkunlarını cezbedecek özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Intel i7 veya i5 işlemci seçeneğinin yanında NVIDA GTX 960M veya GTX 970M grafik işlemcileriyle birlikte gelen AG270 3K ve Gaming 24GE isimli bilgisayarlarda Nahimic ses teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde bilgisayarlar sanal surround ses deneyimi vadediyor.

MSI

MSI’ın yeni masaüstü oyun bilgisayarı Nightblade MI ise Nightblades Z97 ve B85 modellerinin arasına katılıyor. Daha önceki modellerde olduğu gibi 16 litrelik taşıma hacmine sahip olan bilgisayarda yeni i7 işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 900 grafik işlemci bulunuyor.

MSI

MSI, geçtiğimiz mart ayının sonlarına doğru duyurduğu küçük boyutlarıyla dikkat çeken mini bilgisayarı Cubi’yi de Computex Fuarı’nda sergiledi. Üst üste yığılmış dört adet CD kutusu ebabında olan bilgisayar, Intel’in 14nm Braodwell işlemcisinden güç alıyor. Windows 8.1 işletim sistemli bilgisayar VESA standartlarına uyumlu bir askı aparatı ile duvara asılabiliyor. Yalnızca 295 gram ağırlığındaki bilgisayarın siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

YORUMLAR