reklamı kapat

POPÜLER

MSI

MSI’dan oyun tutkunlarını heyacanlandıracak kavisli monitör

MSI, oyun tutkunlarına yönelik geliştirdiği oyuncu monitörlerine bir yenisi daha ekledi. Oyuncuların kendilerini adeta oyunun içinde hissetmelerine imkan tanıyan monitör, oyunculara farklı bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.  MSI, Optix MAG serisi ile 2 farklı boyutta 3 model sunuyor: MSI Optix MAG24C, MSI Optix MAG27C ve serinin amiral gemisi olan MSI Optix MAG27CQ.

Kavisli olan modeller İnsan gözünün şekline uygun en iyi sunumu sağlamak için daha keskin bir kavis (1.800R, 1.800 mm’lik eğim yarıçapına eşdeğer) sunan monitörlerden Optix MAG24C ve Optix MAG27C modelleri Full HD, Optix MAG27CQ modeli ise Quad HD çözünürlük kalitesiyle geliyor.  23,6 ve 27 inç olmak üzere iki farklı erkan boyutu seçeneğiyle gelen monitörler 144 Hz tazeleme oranına ve 1 ms tepki süresine sahip. Monitörlerin sunduğu bu özellikler FPS, dövüş, yarış simülasyonu, gerçek zamanlı strateji ve spor gibi hızlı akan oyunlarda özellikle avantaj sağlıyor.

MSI’dan göz yorgunluğunu azaltan kavisli monitör

Anti-Flicker özelliği ve mavi ışığı azaltan panel teknolojisi ile oyuncular monitörün başında uzun saatler oyun oynayabiliyor. Anti-flicker teknolojisi,  çıplak gözün göremediği, ancak göz yorgunluğu yaratan kırpışmayı engelliyor. Mavi ışığı engelleyerek monitörün yaydığı toplam mavi ışık azaltıyor. Oyunculara özel olarak geliştirilen monitörlerin satış fiyatları henüz açıklanmadı.