reklamı kapat

POPÜLER

Music Vault, YouTube kanalında 12 bini aşkın klasik konseri gösterime açtı

Özellikle teknoloji dünyasında her şeyin modası hızla geçedursun, Bob Dylan ve Bruce Springsteen gibi müzisyenlerin klasik eserleri değerlerini hiçbir zaman yitirmeyip bizi yıllar sonra da büyülemeye devam ediyor. Durum böyleyken Music Vault müzik tutkunlarına büyük bir kıyak geçti ve YouTube kanalında 12 bini aşkın klasik konseri kitlelere açtı. Metallica, Joan Baez, Santana, Neil Young, The Who ve daha sayamayacağımız kadar çok müzisyenin 60’lardan 2000’lere uzanan konserlerini kitlelere açmak için ciddi bir ön hazırlık yapılmış.

Dile kolay 12 bini aşkın videodan oluşan bu ağız sulandırıcı koleksiyonun gösterime çıkması için Music Vault ekibi, iki seneyi görüntü ve ses kayıtlarının restorasyonu, aktarımı, mikslenmesi ve masterlanması üzerinde çalışarak geçirmiş. Bize de emekleri için teşekkür etmek düşüyor.

Sizin de iştahınız bizim kadar kabardıysa 13 bine yakın videoyu izlemek için ömrünüzden 2 bin saat veya 83 günü feda etmeye hazırsınız demektir. Video sayısı bu kadar çok olunca telif hakkı sorunlarının çıkması da yakındır, siz en iyisi bir an önce işe koyulun.

YORUMLAR