reklamı kapat

POPÜLER

ZTE’nin Nubia Z7 serisi etkileyici fiyatlarla yakında boy gösterecek

ZTE‘nin yeni cihazı Nubia Z7’yi çıkaracağına ilişkin söylentiler bir süredir internette dolaşıyordu. Nubia Z7, Nubia Z7 Max ve Nubia Z7 mini‘yi resmen duyuran ZTE söylentilere nihayet bir son verdi.

LG G3‘e benzer donanımsal özellikler taşıyan Nubia Z7, 5,5 inçlik QHD ekran, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 yonga seti, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, optik görüntü sabitlemeli 13 MP ana kamera, 4G LTE bağlantı ve çift SIM kart ile gelecek.

zte-nubia-z7-max
Max modelinin orijinal Z7’den esas farkı QHD ekran yerine Full HD ekranla gelmesi. mini modeli de orijinal Z7 ile benzer donanıma sahip olmakla birlikte 5 inçlik bir ekranla gelecek ve çeşitli renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek.

zte-nubia-z7-mini
ZTE bu üç modelin çıkış tarihlerini belirtmedi, ancak yaklaşık fiyatlarının Z7 için 550 dolar, Z7 Max için 320 dolar ve Z7 mini için 240 dolar civarında olacağını açıkladı. Donanımsal özellikler dikkate alındığında bir hayli uygun görünen fiyatlarla gelen cihazların Çin dışındaki pazarlarda satılıp satılmayacağı henüz kesinleşmedi.

YORUMLAR