reklamı kapat

POPÜLER

bright
bright
bright
bright
bright

Netflix’in 100 milyon dolarlık filmi Bright’tan ikinci fragman [Video]

100 milyon dolarlık bütçesiyle yılın en iddialı yapımlarından Bright, 2. fragmanına kavuştu. Netflix‘in hayli masraflı filmi çıkışına hazırlanıyor.

Temmuz ayında Netflix’in bugüne kadar yaptığı en pahalı orijinal film Bright’ı sizlerle paylaşmıştık. 100 milyon dolarlık bütçeye sahip bu dev yapım şimdi çıkışına iki ay kala yeni fragmanıyla hayranları aksiyona hazırlıyor. Yönetmen koltuğunda yakın zamanda Suicide Squad’ı da çeken David Ayer yer alıyor. Filmin başrollerini ise Will Smith ve Joel Edgerton paylaşıyor.

bright
bright
bright

Fantastik macera

Fantastik bir film olan Bright, ırklar arası çatışmayı merkezine alıyor. Polis teşkilatına bir ork olan Nick Jakoby’ın (Joel Edgerto) dahil edilmesiyle Daryl Ward (Will Smith) yeni ekip arkadaşını edinmiş olur. İnsanlarla orkların pek de anlaşamadığı filmde yolları kesişen ikilinin, kişisel çatışmanın ötesinde bir sorunları olduğunu keşfetmesi ise fazla zaman almaz. Unutulduğu düşünülen kutsal emanetin ortaya çıktığını fark eden ikili yanlış ellere düşmemesi için onu ele geçirmeye çalışır. Ancak bu amaç uğrunda hareket eden tek ekip olmadıklarını fark etmeleri ise çok sürmez. Rutin bir gece devresi bir anda aksiyon dolu karmaşık olaylara doğru sürüklenir.

İnsan ve orkların dışında elflerin de yer aldığı filmin ikinci fragmanında ise Will Smith’in o klasik sarkastik şakalarını görüyoruz. Esprili dili elden bırakmayan yapım, keyifli bir aksiyon sunacak gibi görünüyor. Netflix’in yıl sonuna sakladığı bu iddialı yapım 22 Aralık‘ta çevrim içi platformdaki yerini alacak. Filmin Türkçe alt yazılı fragmanına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

VİDEO