reklamı kapat

POPÜLER

Netflix

Netflix tarafından Geeked Week’te paylaşılan tüm 2. gün videoları

Netflix tarafından Geeked Week’te paylaşılan 2. gün tüm tanıtım videolarını bir araya getirdik. Firma yine önemli yapımlardan bilgiler verdi.

“Geeked Week’i canlı izleyemediysen hiç üzülme! Olan biteni takip etmen ve gelişmeleri kaçırmaman için bu hafta her gün en son haberleri, ilk kez yayınlanan fragmanları ve çok daha fazlasını özetleyip senin için bir araya getiriyoruz.” diyen Netflix Türkiye, bu bağlamda ikinci günün paylaşımlarını da yaptı. Burada “Işık, kamera, Film Günü! Geeked Week’te Salı günü tüm dikkatler Day Shift, Wendel & Wild, Spiderhead ve The Gray Man’e çevrilirken sunucular Jaeden Martell ve Reece Feldman namıdiğer guywithamoviecamera , çok önemli bazı haberleri ve gözlerine inanamayacağın özel ilk bakış materyallerini izleyicilerle paylaştılar. ” açıklaması altında şunlar paylaşıldı:

“Deniz Canavarı: Bu olağanüstü animasyon filminin son fragmanı ve posterine göz at, can yeleğini takıp denize açılmaya hazırlan! Chris Williams (Moana, 6 Süper Kahraman) imzalı yapımda efsanevi bir deniz canavarı avcısının hayatı, gemisine kaçak yolcu olarak binen genç bir kız nedeniyle altüst oluyor.

Esrarengiz Canavar: Norveç halk öykülerinden esinlenen aksiyon-maceradan ilk görüntüler yayında. Film, bin yıl boyunca bir dağda hapsedildikten sora uyanan kadim bir yaratığı ve onu durdurmak için bir araya gelen tuhaf kahramanları konu alıyor.

Day Shift: Başrolde Jamie Foxx’a yer veren bu aksiyon dolu yeni vampir komedisinin kamera arkası görüntülerini kaçırma! Film, havuz temizleme işini paravan olarak kullanan ama aslında vampir avlayıp öldürerek geçimini sağlayan çalışkan bir babayı (Foxx) konu alıyor.

Killer Book Club: Gergin bekleyişin bitmesine az kaldı! Tüyler ürpertici romandan uyarlanan filmin tanıtım fragmanı yayında. Film, kimliği bilinmeyen bir psikopatın bir grup üniversite öğrencisini öldürmekle ve ölümcül bir sırrı açığa çıkarmakla tehdit etmesini konu alıyor.

Eski Dostlar ve Korkunç Uzaylılar: Norveç’te ortaya çıkan UFO olayından esinlenen bilim kurgu komedi filminin akılalmaz fragmanına göz at. Film, uzaylı istilasını önlemek için yeniden bir araya gelerek eski günlerindeki gibi “laser tag” ikilisi oluşturan iki çocukluk arkadaşını konu alıyor.

Interceptor: Geçtiğimiz hafta sonu bu aksiyon yüklü askerî dramayı izlediysen bu yeni kamera arkası videosunu kaçırma! Filmin yıldızı Elsa Pataky, tüm o nefes kesici aksiyon sahnelerini filmin yaratıcı ekibiyle birlikte nasıl hayata geçirdiklerini gösteriyor.

Wendell & Wild: Stop motion tekniğiyle çekilen yeni filmden ürkütücü görüntüler içeren bu kısa video, en derin korkularınla yüzleşmeni sağlayacak! Henry Selick ve Jordan Peele’ın harikulade şeytani zekâlarının ürünü olan film, cehennemden kaçıp dünyada yaşamaya karar veren iki iblis kardeşi konu alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spiderhead: Joseph Kosinski’nin yeni filminden çok özel sahneler içeren bu kısa video, aklının sınırlarını zorlayacak. Film, vizyoner bir dâhinin (Chris Hemsworth) duygu değişimi yaratan ilaçlar kullanarak mahkûmlar üzerinde deney yaptığı bir hapishanede geçmişleriyle boğuşan iki genç hükümlüyü (Miles Teller ve Jurnee Smollett) merkezine alıyor.

Rebel Moon: Yakın zamanda Ölüler Ordusu ile hayranların beğenisini toplayan yönetmen Zack Snyder, fantastik bilim kurgu türündeki yeni epik projesinden son detayları paylaşıyor. Filmde barışçıl bir koloni, acımasız bir liderin orduları tarafından tehdit edilir. Bu tehdide karşı mücadele etmek isteyen koloni halkı, komşu gezegenlerden kendilerine destek olacak savaşçılar getirmesi için geçmişi sır dolu bir kadını göreve gönderir.

The Gray Man: Russo Kardeşler’in yeni aksiyon filminden hiç yayınlanmamış görüntüler içeren ve çok gizli kalması gereken bu kısa videoyu kaçırma! Filmde, yetenekli bir CIA ajanı (Ryan Gosling) yanlışlıkla teşkilatın karanlık sırlarını ortaya çıkarınca psikopat eski meslektaşı (Chris Evans) tarafından başına ödül konur ve peşine düşen uluslararası suikastçılar küresel bir insan avı başlatır.

İyilik ve Kötülük Okulu: İyi dinle ve tüm dikkatini buraya ver. Çok satan kitap serisinden uyarlanan bu Paul Feig imzalı yeni filmden ilk fragmanı ve görselleri kaçırma! Film, iyi ile kötü arasındaki dengeyi korumak üzere eğitim alan genç kahramanların ve düşmanlarının okuduğu sihirli bir okuldaki iki yakın arkadaşı konu alıyor.”

Peki Netflix’in haziran ayındaki diğer içerikleri neler? Türkiye merkezli video paylaşıma göre platforma 3 Haziran tarihinde yerli dizi Kuş Uçuşu, 2 Haziran tarihinde ise Borgen – Power & Glory platforma eklendi. Aynı paylaşıma göre 20 Haziran tarihinde Aşkın Kıyameti, 8 Haziran tarihinde Hustle filmi dikkat çekecek, 10 Haziran tarihinde ise uzun zamandır merakla beklenen Peaky Blinders dizisinin 6. ve sonuncu sezonu ekranlara gelecek. 14 Haziran tarihinde dünyaca ünlü oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez için çekilen “Halftime” isimli belgeseli yayınlayacak Netflix Türkiye, 16 Haziran tarihinde Love & Anarchy için 2. sezonu ekranlara getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

17 Haziran tarihinde Chris Hemsworth’un dikkat çeken Spiderhead filmi izlenebilir olacakken, 22 Haziran Peaky Blinders 6. sezon gibi uzun zamandır beklenen The Umbrealla Academy dizisi için 3. sezon yayınlanacak. 24 Haziran tarihinde La Casa De Papel efsanesinin devamı La Casa De Papel: Kore ile Torontolu Adam filmi izlenebilir olacak. 24 Haziran’da ayrıca çocuklara özel Angry Birds: Yaz Çılgınlığı da çıkacak.

Netflix içerikleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Huawei’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket