reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Gray Man

Netflix tarafından gelecek en pahalı film: The Gray Man [Fragman]

Netflix tarafından gelecek en pahalı film olarak geçen The Gray Man için ilk resmi fragman paylaşıldı. İddialı bir aksiyon filmi kapıda.

Tam 200 milyon dolarlık yapım maliyeti ile dikkat çeken The Gray Man, bu açıdan büyük beklentilerin merkezinde bulunuyor. İlk resmi fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz film, şimdilik oluşan büyük beklentiyi çok fazla karşılayabilecek gibi görünmüyor ancak yine de dikkat çekiyor. Chris Evans’ın bıyığı ile de öne çıkan film için Netflix Türkiye şunu açıklıyor: “Yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo’nun üstlendiği, Netflix/AGBO ortak yapımı olan bu casus geriliminde THE GRAY MAN’i Ryan Gosling, onun psikopat düşmanını ise Chris Evans canlandırıyor. Tüm dünyada, 22 Temmuz’da, Netflix’te. Ana de Armas, Regé-Jean Page, Billy Bob Thornton, Jessica Henwick, Dhanush, Wagner Moura ve Alfre Woodard’ın da rol aldığı ve Mark Greaney’nin aynı adlı romanından uyarlanan filmin senaryosu Joe Russo, Christopher Markus ve Stephen McFeely’nin imzasını taşıyor.

THE GRAY MAN, CIA ajanı Court Gentry’nin (Ryan Gosling), namıdiğer Sierra Six’in hikâyesini anlatıyor. Eski CIA denetleyicisi Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton) tarafından federal hapishaneden çıkarılıp teşkilata getirilen Gentry, bir zamanlar CIA tarafından desteklenen son derece yetenekli bir ölüm makinesiydi.

Fakat artık roller tersine döndü ve Six, onu ortadan kaldırmak için her şeyi yapmaya hazır olan CIA’deki eski ortağı Lloyd Hansen (Chris Evans) tarafından dünya çapında bir insan avının hedefi hâline getirildi. Neyse ki ajan Dani Miranda (Ana de Armas) arkasını kolluyor ve Six’in buna gerçekten ihtiyacı var.”

Netflix son dönemde iyi haberler ile gündeme gelmiyor. Örneğin yapılan bir ankete ve araştırma sonuçlarına göre, üç yıldan fazladır Netflix içerisinde kalmayı sürdüren kişiler de aboneliklerini iptal etmeye başladı. Bu durum elbette oldukça kötü görünüyor çünkü yeni içeriklerin ne kadar etkisiz kaldığını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Biliyorsunuz 2022’nin ilk üç ayında 2021’in son üç ayına oranla 200 bin abone kaybeden ve yapılan resmî açıklamaya göre abone kaybı ikinci çeyrekte tam 2 milyon seviyesine ulaşacak olan şirket, son dönemde rakiplerin etkisiyle ve düşen içerik kalitesiyle bir kriz ortamına girmiş durumda. Netflix’in abone kayıpları arkasında artan fiyatların da etkisi bulunuyor. Firma kısa süre önce Türkiye fiyatlarını da artırmıştı.

Netflix hamlesi yanında bu da ilginizi çekebilir: Netflix’in son dönemdeki en popüler filmi