reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Yarına Tek Bilet

Netflix’in ilk Türk orijinal filmi Yarına Tek Bilet için fragman geldi [İzle]

 - Güncelleme: 08 Haziran 2020 10:14

Dünyanın en büyük video platformlarından Netflix, ilk Türk orijinal filmi Yarına Tek Bilet için ilk fragmanı yayımladı. İşte bilinmesi gereken detaylar;

Netflix, yerli orijinal yapımlar konusunda arşivini büyütmeyi sürdürüyor. Bu sefer ilk Türk orijinal filmi Yarına Tek Bilet karşımızda bulunuyor. Başrollerini sevilen oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı filmin yapımcılığını firma tarafından aktarıldığı kadarıyla OG Medya ve PToT film üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ozan Açıktan yer alıyor. Film, Netflix’in açıklamasına göre Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının (Metin Akdülger & Dilan Çiçek Deniz) romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evrilir. Şimdiden büyük ilgi uyandıran “Yarına Tek Bilet” tüm dünyayla aynı anda 19 Haziran’da Netflix’te yayına giriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix kısa süre önce şaşırtan bir adımla gündeme gelmişti

Netflix, geçtiğimiz ay uzun süredir kullanılmayan hesapların aboneliklerini otomatik şekilde iptal etmeye başladı. Bu hamle genel olarak çok şaşırtmış durumda. Çünkü firma direkt olarak içeriklerini izlemeyen kişilerin boşuna kendilerine para ödemesini istemiyor. Biliyorsunuz artık abonelik servisleri nedeniyle kişiler bazen bazı aboneliklerini unutuyor. Ya da otomatik hale getirdiği bazı abonelikleri kapatmaya üşenebiliyor. Bu kişilere büyük bir güzellik yapan platform, burada 1 yıllık süre belirlemiş durumda. Yani ilk aşamada sadece bir yıl boyunca hiçbir şey izlememiş hesaplar kapatılıyor. Bunu yapmadan önce de kullanıcılara durum hakkında bir e-posta gönderiliyor.