reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 tasarımını netleştiren resmi poster

 - Güncelleme: 08 Haziran 2020 11:36

Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza çıkacak Xiaomi Mi Band 5 için firmadan tasarımı netleşten resmi bir poster paylaşımı geldi.

Xiaomi Mi Band 5 gündemde kalmayı sürdürüyor. SpO2 ölçüm desteği ve nabız sensörü ile beraber yolda olan bileklik Mi Band 5, biliyorsunuz resmi olarak 11 Haziran tarihinde 1,2 inç boyutunda renkli bir ekran ile tanıtılıyor. En son global olarak NFC desteğiyle yolda olduğu kesinleşen ürün, yayımlanan aşağıdaki poster ile genel tasarımı çizgisini de netleştiriyor. Bu posterde dört farklı renkteki silikon kayış ile karşımıza çıkan model, tasarımsal açıdan Mi Band 4’ten çok da farklı değil. Ön yüzünün tamamı ekran olmayan akıllı bileklik, eski bilgilere tekrar bakarsak telefon görüşmesine izin vermiyor ve rahatsız etmeyin özelliğinde özelleştirmeler sunuyor. Stres ve nefes alma yönetimi odaklı bir özelliği de olacak denilen Mi Band 5, 40 dolar civarında bir fiyata sahip olacak gibi duruyor. Hatta bazı kaynaklar 30 dolar gibi bir fiyattan bahsediyor. Türkiye pazarında da satılacak ürün, resmi posterler sürekli olarak bu hafta içerisinde detaylanacaktır. Bunun için bizi takip etmeye devam edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 5 yalnız gelmiyor

Evet daha önce de aktardığımız üzere modeli için özel bir versiyon da gündemde. Bu versiyon bilmeyenler için farkını dijital asistan Amazon Alexa desteğiyle koyacak açıklaması yapılıyor. Bünyesinde mikrofon ve hoparlör yer alacak denilen bu özel sürüm, bu donanımlar nedeniyle normalden daha pahalıya karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Dikkat çeken akıllı bilekliğin çok ama çok yakında daha da detaylanmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli

İLGİLİ HABERLER