reklamı kapat

POPÜLER

Netflix
Netflix
Netflix
Netflix

Netflix, yeni Türk filmi Geçen Yaz’ın fragmanını paylaştı [Video]

Netflix, Türkiye’deki yapımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Netflix, Geçen Yaz adı verilen filmin fragmanını paylaştı.

Filmin yönetmen koltuğunda Atiye ve Yarına Tek Bilet gibi yapımlarda da imzası bulunan Ozan Açıktan oturuyor. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği film için geri sayım başladı. Filmin başrollerinde genç ve yetenekli oyuncular Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora’ya deneyimli isimler Süreyya Güzel ve Kubilay Tunçer eşlik ediyor.

Türkiye’nin güneyinde 1996’nın yaz aylarında geçen hikaye, rüzgar, kayalık uçurumlar, sonsuz dalgalar arasında aşk ve yaşamla tanışan, eninde sonunda hüznü de tadacak olan bir grup gencin hikayesini konu alıyor. Her yıl ailesinin yazlığına giden Deniz için bu yıl farklıdır. Artık 16 yaşına girmiş aşka dair yeni duygular ve yeni deneyimler yaşamak istemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix, Geçen Yaz filmini ne zaman yayınlayacak?

Deniz Aslı’ya yakınlaşmaya çalışırken, aynı mahallenin ortalığı kasıp kavuran, yakışıklı ve sportif genci Burak’ın da Aslı’yla ilgilendiğini fark eder. Her karakterin midesinde uçuşan kelebekleri izlerken, aynı zamanda ilk kalp kırıklığına ve ergenliğin başlangıcına şahit olacağız. Netflix’in yeni projesi 9 Temmuz’da yayınlanacak.

İlgili video

Netflix’in yeni Türk projesinin fragmanı yayında