reklamı kapat

POPÜLER

Nexus 6P dayanıklılık testi [Video]

Nexus 6P metal gövdeye sahip ilk Nexus akıllı telefon olma özelliğine sahip. Ekranı da Gorilla Glass 4 kaplı olan cihaz dışarıdan son derece dayanıklı görünüyor. Ancak bu test videosu tam tersini söylüyor.

YouTube’da test videolarıyla tanınan JerryRigEverything isimli kullanıcıyı, yeni nesil Nexus’u bükülme, çizilme ve hatta yanma testine sokuyor. İşe önce ekranla başlayan Jerry, Mohs testine soktuğa cihaza altıncı sertlik dizisinden itibaren ciddi hasarlar vermeyi başarıyor. Jerry daha sonra çakmakla ortamı ısıtıyor ve bu sırada telefonun çalışmaya devam ettiğini görüyoruz.

Kasayı da anahtar çiziklerine karşı test ettikten sonra sıra en sevdiğimiz bükülme testine geliyor. Onca yoğun uğraştan sonra bitap düşen Nexus 6P hafif bir baskıyla çok çabuk bükülüyor. Nexus 6P dayanıklılık test videosunu hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Nexus 6P dayanıklılık testi [Video]” için bir cevap

  1. Selim Krdy dedi ki:

    Bu troll video’yu gerçek diye yayınlamanız da ilginçmiş. Gerçek bend testler var. Cihaz oldukça dayanıklı. Bu piyasaya sürülen gerçek bir nexus cihaz değil. Zaten üzerinde marka ve model logoları yok görüldüğü üzere.