reklamı kapat

POPÜLER

Twitch’te canlı sanatsal yayın dönemi

Açıldığından bu yana yalnızca oyun yayınları yapan ve dolayısıyla sadece oyuncu kitleyle sınırlı kalan Twitch, daha fazla izleyici kazanmak için genel bir kitleye hitap eden Twitch Creative adlı yeni kategorisini yayınladı.

Bu yeni kategoride yetenekli ressamların çizim aşamalarını izleyebiliyor, kaligrafların çizimlerine göz atabiliyor veya müzisyenlerle müzik ziyafeti yaşayabiliyoruz. Adobe‘nin sponsor olduğu bu bölümde yaratıcı olan çalışmaların tamamına yer verileceği ifade ediliyor. Sanatçılar burada izleyicilerden gelen geri dönüşleri canlı olarak görebiliyor ve böylece eleştirileri değerlendirebiliyor.

Creative’in açılışını kutlayan Twitch’in 29 Ekim ve 6 Kasım tarihleri arasında ünlü Ressam Bob Ross‘un 403 bölümlük tüm programlarını yayınlayacağı belirtiliyor. Şimdiden oldukça popüler hale gelen ve en çok izlenen üçüncü kategori haline gelen Twitch’in yeni Creative bölümüne buradan ulaşabilir ve Bob Ross programlarının yayınlanacağı kanalı ise şu adresten izleyebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Twitch’te canlı sanatsal yayın dönemi” için bir cevap

  1. Engin dedi ki:

    Sanırım gözünüzden kaçtı. Creative kategorisi zaten 1 yıldan fazladır vardı. Music kategorisiyle aynı zamanda eklenmişti. Düzenli olarak yayın yapan birçok sanatçıda bulunuyordu.