reklamı kapat

POPÜLER

Nissan’dan özel üretim GT-R


Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Nissan’ın en sportif yol modeli olan GT-R’ın 2014 modelinin üzerindeki örtü kalkmıştı. Şimdi de geceyarısı opal renkli özel bir versiyonu tanıtılan Nissan GT-R oldukça etkileyici özel bir versiyon ile otomobil severlerin karşısında.

nissan_gtr_02

nissan_gtr_03

Elle yapılan özel boyasının dışında birçok dikkat çekici eklemeye sahip özel üretim Nissan GT-R’da Amerikan yollarında ilk kez görülecek 10 kasnaklı RAYS marka jantlar, ve karbon fiber arka spoiler bulunuyor.

Üretimi 100 ile sınırlandırılan özel GT-R serisinin 50 tanesi ise Amerika’da satılmak üzere ayrılmış. Altından yapılmış bir kimlik plaketinin de yer aldığı motor bölümünde ise karşımıza çift turbolu 3.8 litrelik bir V6 motor çıkıyor. 545 beygirlik bu motoru standart modellerle paylaşan özel üretim GT-R performans açısından GT-R efsanesini sürdürüyor. 2013 sonbaharında yollarda olması beklenen ve GT-R’ın en yüksek donanıma sahip premium paketinden 6 bin dolar daha pahalıya satılacak olan bu versiyonun Amerika’daki satış fiyatı 105 bin 590 dolar.

nissan_gtr_04