reklamı kapat

POPÜLER

No Man’s Sky için yeni yama yayında

Bir açık dünya oyunu olan No Man’s Sky‘da PS4 ve PC için 1.09 yaması kullanıma sunuldu. Bu düzenlemeyle birlikte bir süredir şikayetlerin odağında yer alan birçok hata düzeltildi.

İngiliz oyun firması Hello Games tarafından geliştirilen No Man’s Sky ağustos ayında piyasaya sürüldü. PlayStation 4 ve Microsoft Windows ile deneyimlenebilen oyuna dair yama resmi site üzerinden duyuruldu. Yayınlanan yama ile birlikte 30’dan fazla hata (bug) düzeltildi. Bunun yanı sıra menü seçenekleri geliştirildi. Oyun içindeki galaksi jeneratöründe değişimler yapıldı. Bozulmuş kayıtlı dosyaların kurtarılması için gerekli eklemeler yapıldı.

Hello Games tarafından yapılan açıklamada “Her zaman olduğu gibi ne söylediğimiz değil, ne yaptığımız önemli. Biz oyun geliştiricisiyiz. Odağımız her zaman insanların oyun kaynaklı sorunlarını çözmeye öncelik vermek olacak. Bu sorunların bitmesiyle yayınlayacağımız ücretsiz güncellemeler No Man’s Sky evrenini geliştirip genişletecek.” sözleri yer aldı.

Geliştiricilerin gelecekte kullanıma sunacağı yeni güncellemeler ile oyuna dahil edilecek özellikler şimdiden merak uyandırmayı başardı.