reklamı kapat

POPÜLER

Nokia 8’i parçalarına ayırdılar [Video]

Zeiss imzalı çift kamerası ve başarılı ekranıyla heyecan uyandıran Nokia 8 parçalarına ayrıldı. JerryRigEverything tarafından hazırlanan video bu telefonu tamir etmenin ne kadar kolay olacağını ortaya koyuyor.

Sahalara geri dönen Nokia kullanıcılarla buluşturduğu modellerle heyecan uyandırmayı başarıyor. Nokia 8 de sahip olduğu özellikler sayesinde Apple, Samsung ve LG gibi teknoloji devleriyle yarışmaya hazırlanıyor. Zeiss imzalı çift kamera ise Nokia’yı bir adım öne çıkartmayı başarıyor. Tüm bu başarılı özelliklerin yanı sıra cihazın iç tasarımı da merak uyandırıyor. Çünkü bu cihazın içinde yapılan tercihler telefonun ne kadar kolay tamir edilebileceğini belirliyor.

Tamiri kolay

JerryRigEverything de Nokia 8’in içini açan ilk YouTube videolarından birini hazırlıyor. Dışarıda hiçbir vidası olmayan bu telefonu açmak için fazlasıyla ısı uygulamak gerekiyor. Dikkatli bir çalışmanın ardından ekranı kırmadan kaldırmak mümkün oluyor. Bu da telefonunuzun ekranını parçalarsanız yenisini takmanın çok zor olmayacağı anlamına geliyor. İç yüzeyde 18 vida görünürken, Nokia pil için ayrı bir alan ayırmayı tercih etmiş gibi görünüyor. Zeiss’in çift kamerası, pil, ekran gibi tüm parçalar değiştirilebilir görünüyor. Tüm bu detaylar kullanıcıları memnun edecek cinsten. Nokia 8’in parçalarına ayrıldığı videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO