reklamı kapat

POPÜLER

Normal-earphones

“Normal” kulaklıklar, kulağınıza özel olarak 3D yazıcı ile üretiliyor [Video]

Kulaklıklar günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Sürekli kullandığımız bu cihazların sık sık bozulması dışında yaşadığımız en büyük sıkıntılardan biri de her modelin kulağımıza uymuyor oluşu. 3D baskının yaygınlaştığı ve tek tuşla her şeyin kapımıza geldiği zamanları yaşarken neden kulaklıklarınızı da kulağınıza uygun şekilde bastırılması için telefonunuz aracılığıyla sipariş etmeyesiniz ki?

Normal kulaklıklar çeşitli renklerde ve boyutlarda tam olarak kulağınıza oturacak şekilde tasarlanıyor hem de bizzat kulağınızın yapısı kullanılarak. Parmak izi gibi farklılık gösteren kulak yapısı için tek bir kulaklık modelinin asla yeterli olmayacağını düşünen geliştiriciler tarafından tasarlanmış olan Normal kulaklıklar bir hayli sıra dışı.

Normal-earphones
iOS ve Android uyumlu uygulaması NRML üzerinden kulağınızın resmini çektikten sonra kulaklığınızı özelleştirip renklerini seçerek 199 dolara sipariş verebiliyorsunuz. Kulaklığınızın plastik kısmı sizin için özel olarak 3D yazıcılar aracılığıyla bastırılıyor. Müzik dinlemenin dışında aynı zamanda çağrıları da üstünden cevaplayabileceğiniz kulaklık sizin zevkinize özel olarak üretiliyor. Ne yazık ki uygulama Türkiye’ye açık değil.

VİDEO

YORUMLAR