reklamı kapat

POPÜLER

Ellen - Obama

Obama’dan Ellen’a selfie yorumu: “Ucuz bir hareket” [Video]

Ellen DeGeneres, geçtiğimiz ayın başında düzenlenen Oscar töreninde Samsung destekli bir selfie çekmiş ve bu fotoğraf sosyal medyada olay yaratmıştı. Twitter’da yaklaşık 3,5 milyon kez retweet edilen fotoğraf, Obama’nın ikinci seçim zaferi sonrası attığı tweet‘in rekorunu elinden almıştı. Obama geçtiğimiz gün Ellen’ın programına Beyaz Saray’dan katıldı ve söz konusu selfie’yle ilgili yorumlarıyla seyircileri güldürdü.

Obama, “Çok ucuz bir hareket” olarak nitelediği fotoğraf için arka planda o kadar ünlü olmasını ve Ellen’ın onlara pizza ikram etmesini de eleştirdi. Obama, söz konusu yayının ilerleyen kısmında, ileride kızlarından birinin dövme yaptırmaya karar vermesi halinde onları bu fikirden vazgeçirmek için eşi ve kendisinin de aynı dövmeyi vücutlarının aynı yerine yaptırıp toplu bir aile fotoğrafıyla bunu paylaşacaklarını da açıkladı.

Oscar töreni için 20 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması imzalayan Samsung, selfie’nin başarısı üzerine Ellen’ın seçtiği hayır kurumlarına 3 milyon dolarlık ek bağış da yapmıştı.

VİDEO