reklamı kapat

POPÜLER

sony

Sony’den yenilebilir şarj aleti

Sony ürünlerinin hızlı tükenen pilleri ile ilgili geri dönüşleri ciddiye almış olacak ki(!) yenilebilir şarj aleti tasarlamış. “İnsanların enerji kaynağı yiyeceklerse teknolojinin neden olmasın?” sorusuyla yola çıkan Sony, insanların günlük hayatlarında, çantalarında ağır şarj cihazları taşımalarına razı olamamış olacak ki bombasını bugün patlattı.

Telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar… Sony mobil cihazları için çığır açacak bir buluş düşünmüş. Artık yanınızda her cihazınız için ayrı bir şarj aleti taşımanız gerekmeyecek çünkü Sony günlük hayatınızı aksatmayacak şekilde her modele uygun şarj aletleri üretmiş. Hem kendinizi hem de cihazınızı şarj edebileceğiniz bu özel tasarım aletlere hem ulaşım çok kolay hem de bu aletler hemen hemen herkesin beğeneceği bir ürün seçeneğine sahip. Yiyeceklerimizi şarj aletlerine dönüştüren bu son teknoloji Sony ürünlerini ise bir kez tükettikten sonra her defasında yenisini almanız gerekecek.

Elbette 1 Nisan şakası olarak ortaya çıkan bu fikirse inanılamayacak kadar gülünç. Sağda solda Sony kek tozları veya Sony mısır gevrekleri görmek kulağa ne kadar iştah açıcı geliyor bilinmez ama bu sene Sony yaratıcılıkta sınıfta kalmış gibi duruyor. Google‘ın Maps uygulaması ile yaptığı, çok da uçuk olmayan, gerçekleştirilebilir şakasından sonra Sony’nin şakası kabartma tozu unutulmuş bir kek gibi sönük kaldı ne yazık ki.

VİDEO

YORUMLAR