reklamı kapat

POPÜLER

ajanda

Öğrencilere büyük kolaylık sağlayan ajanda uygulaması

Öğrenciler için geliştirilen ajanda uygulaması öğrencilerin daha planlı olmasına ve zamanlarını daha efektif kullanmasına imkan sağlıyor. Android platformunda yayında olan uygulama, öğrenme ve çalışma verimini artırmak isteten öğrencilere bu konuda yardımcı olacak araçlar sunuyor.

Öğrenciler bu araçlar ile tüm öğrenim hayatlarını yönetebiliyor. Derslerin, ödevlerin ve aktivitelerin takip edilmesi için hatırlatıcıların da (alarm) yer aldığı uygulamada öğrenciler, çalışma performanslarını değerlendirebilecekleri grafikler oluşturabiliyor. Bu grafikler ile öğrenci kendi verimliliğini ve performansını gözlemleyebiliyor, zamana bağlı verimlilik değişimini değerlendirebiliyor. Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya Ödülleri’nde “En iyi uygulama” kategorisinde aday gösterilen uygulama, öğrencilerin tüm zamanlarını planlayabildikleri 10 ayrı bölümden oluşuyor.

Uygulamanın dikkat çekici özelliklerinden biri öğrencilerin hayatını kolaylaştırmak için geliştirilmiş olan “Çalışma oluştur” alanı. Bu alanda öğrenciler ders programı oluşturup ne kadar çalıştıklarını kaydediyor. Sonunda program bir istatistik çıkarıp öğrencilerin hangi derse ne kadar daha çalışması gerektiğini hesaplıyor, hangi derse ne kadar çalıştığını grafiklerle anlatıyor. NND Soft tarafından geliştirilen uygulamanın şu an için Android platformunda yer aldığını belirtmekte yarar var. Uygulamayı haberin devamından indirebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Öğrencilere büyük kolaylık sağlayan ajanda uygulaması” için 3 cevap

  1. UU dedi ki:

    Uygulamanın popüler olması için attığınız adımları taktir ediyorum ama çok fazla indirime sahip olacağını sanmıyorum yapan arkadaşta bunu sezmeliydi. Jedi olamaz yani…

  2. Haki Bakla dedi ki:

    Uygulamayı indirdim tasarım olarak guzel Turkcell’in uygulamasına benzetilmiş olsun iyidir. Amma ve lakin uygulamayı yapan arkadaşlar biraz çakal uygulamaya ilk girişte bizden veriler isteniyor fakat oyle boyle değil ad soyad eposta telefon yuh artık birde nufus cuzdanı fotokopisi verelim derken sallaya sallaya geliyoruz uygulamanın içine tabi kullanılan bütceyle alakalı bir kontrol mekanizması ya da doğruluk teyidi gibi birşey yapamadığından sallayabilirsiniz. işleyişi görebilmek için uygulamayı doldurmak lazım yani diyorlarki siz doldurun bizim datamız genişlesin böylece iyide bir istatistikte tutarız falan filan iyidir hoştur kullanın çakallarla dans edin ama 😉

  3. Zeliha Pekyaman dedi ki:

    Çok haklısınız çakal bunlar!!!