reklamı kapat

POPÜLER

Razer Blade Stealth 13

OLED ekran opsiyonuyla yeni Razer Blade Stealth 13 tanıtıldı [Video]

Oyun donanımı denildiği zaman akla gelen ilk isim Razer, yeni bir oyuncu dizüstü daha duyurdu. OLED ekran opsiyonu ile yeni Razer Blade Stealth 13 tanıtıldı.

Razer Blade Stealth 13, firmanın alıştığımız şık tasarımını devam ettiriyor. Alüminyum bir kasası bulunan ve keskin hatlarda bir çizgisi olan dizüstü, isminde de geçtiği üzere 13 inç bir ekran üzerine kuruluyor. Yeni Blade Stealth 13‘e koyduğu “dokunmatik” OLED ekran opsiyonu ile oldukça dikkat çeken firma, bu 60 Hz ekranda FHD çözünürlük sunuyor. Model istenirse oyun için daha iyi olan ve dokunmatik özelliği olmayan 120 Hz FHD LCD ekran ile de alınabiliyor. Gücünü 11. jenerasyon Intel Core i7-1165G7 işlemciden, GeForce GTX 1650 Ti Max-Q ekran kartından ve 16 GB RAM‘den alan dizüstü, 512 GB’lık arttırılabilir hafızaya sahip. RGB aydınlatmalı bir klavyesi olan model, 4 adet hoparlör sistemiyle yüksek ses veriyor. TouchPad birimi de 13 inç bir dizüstü için oldukça büyük olan yeni Blade Stealth 13, THX Spatial Audio desteğine de sahip.

Razer Blade Stealth 13 ucuz bir seçenek değil

Bu da bir Razer modeli için elbette sürpriz olmuyor. Modelin 120 Hz LCD ekranlı versiyonu 1.800 dolara satılıyor. OLED ekranlı sürüm içinse 2.000 dolar verilmesi gerekiyor. Bu oyun odaklı dizüstü modelinin Türkiye’de satılması çok da beklenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR