reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro için global çıkış sonrası Türkiye satışı başlayabilir

Son dönemde çıkan iddialı amiral gemisi akıllı telefon modellerinden OnePlus 10 Pro için global çıkış sonrasında Türkiye satışı başlayabilir.

Advertisement

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz OnePlus 10 Pro, şimdilik Çin pazarında yer alan bir amiral gemisi konumunda yer alıyor. Ancak ortaya çıktığı kadarıyla bu yakında değişiyor. Kaynaklara göre telefon mart ayının ortasında global pazarlara da giriş yapacak. Buna bağlı olarak Türkiye’de OnePlus 9 Pro’yu satan OnePlus Türkiye, global çıkış ile beraber OnePlus 10 Pro’yu Türkiye’ye getirebilir ve 15 bin TL üstü bir fiyata pazara sunabilir. Telefonun Çin ile Global sürümleri arasında bazı farkların olabileceği de iddia ediliyor ancak bu konuda henüz net bilgiler gelmiyor.

OnePlus 10 Pro kamera konusunda iddialı bir amiral gemisi. Arkasında dikkat çekici bir kamera modülü bulunan ve burada Hasselblad imzası olan telefon, bir periskop kamera ise taşımıyor. Periskop kamera iddialara göre direkt olarak abiye saklanıyor. Geçtiğimiz ay patent çizimleri ile gündeme gelen OnePlus 10 Ultra, arkasında bir periskop kamera taşıyabilir.

Hatta telefonun arkasında ufak bir ekran da yer alabilir. Ekran henüz pek kesin değil ancak patent çizimleri gerçeğe dönüşürse, 10 Ultra ile en az 10 kat kayıpsız yani optik zoom sunulabilir. Henüz OnePlus 10 Ultra için yapılmış resmi bir açıklama ya da somut sızıntı ise yer almıyor. OnePlus 10 Pro üzerine kurulacak telefon, başka farklar da taşıyabilir.

İlginizi Çekebilir: L’Oreal firmasından 2023’te gelecek evde saç boyama cihazı