reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 7 Pro vs Samsung Galaxy S10 Plus vs Huawei P30 Pro

OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10 Plus ve Huawei P30 Pro, kamera testinde karşı karşıya [Video]

Gözde modeller OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10 Plus ve Huawei P30 Pro kamera testinde karşı karşıya geldi. Gelin sonuca yakından bakalım

OnePlus 7 Pro, Samsung Galaxy S10 Plus ve Huawei P30 Pro, biliyorsunuz oldukça iddialı akıllı telefonlar. İşte bu modelleri kamera konusunda karşılaştıran Mrwhosetheboss, cihazların görüntüleme gücünü karşımıza getiriyor. Bu test ilk olarak video testiyle başlıyor. Burada yeni tanıtılan OnePlus 7 Pro, HDR video çekim özelliğiyle öne çıkmayı biliyor. Renklere biraz fazla yüklendiği görülen Pro, video tarafında sergilediği görüntü sabitleme başarısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Video tarafındaki video performansı da beğeni toplayan telefon, fotoğraf tarafında da oldukça iddialı. Gece çekimlerinde şaşırtıcı derecede dengeli fotolar veren telefon, bazı durumlarda pazarın liderli P30 Pro‘yu dahi geride bırakıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Flaşlı çekimleri biraz fazla pozlayan OnePlus 7 Pro, gündüz çekimlerde de Galaxy S10 Plus ile beraber birçok fotoğrafta P30 Pro’dan daha iyi sonuçlar sunuyor. Kamera performansı oldukça iyi duran ve renk / ışık / detay dengesini iyi kuran telefon, ultra geniş açı yokluğu ve zoom konusunda ise fizik kuralları gereği Huawei P30 Pro arkasına düşüyor. Telefonun özçekim performansı da rakiplerini geride bırakarak büyük beğeni topluyor.

OnePlus 7 Pro, Huawei P30 Pro ile başa baş sayılacak bir kameraya sahip

Bu görüntüleme performansını rakiplerinden daha düşük fiyat etiketiyle sunan telefon, kamera yanında genel performansıyla da dikkat çekiyor. 90 Hz OLED ekranı, Snapdragon 855 işlemcisi, 12 GB RAM’i ve UFS 3.0 depolama biriyle inanılmaz hızlı çalışan telefon, alana damgasını vurmuş durumda.