reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 43OV6000F

Onvo 43OV6000F TV için yeni A101 fırsatı [14 Mart 2024]

Onvo 43OV6000F televizyon yeniden A101’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 14 Mart katalogunda yer alan televizyon bütçe dostu bir televizyon olarak karşımıza çıkıyor.

43 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon Android işletim sistemi yüklü geliyor. Bu işletim sistemi mobil cihazlarda olduğu gibi uygulamaların kullanılabilmesine imkan tanıyor. YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların kullanılabileceği Onvo 43OV6000F modelinde dört çekirdekli bir işlemci kullanılıyor. Cihazda bu işlemciye 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik ediyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. İşletim sistemi tarafında modelde Android işletim sistemi bulunuyor. Televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor. Televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor. İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 43OV6000F televizyon çok yakında yeniden A101’de

Ethernet girişine de sahip olan televizyon bu sayede hızlı internet deneyimine de imkan tanıyor. 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük sunan televizyonda 2 adet 10 watt gücünde hoparlör bulunuyor. Televizyon 14 Mart’ta 2024’te A101’de satışa çıkacak. Televizyonun kampanyalı fiyatı ise 6.899 TL olacak. Cihazın taksitli olarak da temin ediliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER