reklamı kapat

POPÜLER

Onvo 50OV6000U

Onvo 50OV6000U Ultra HD TV için yeni A101 fırsatı [30 Mayıs 2024]

Onvo 50OV6000U televizyon için yeni A101 fırsatı açıklandı. Android 13 tabanlı bir işletim sistemi yüklü gelen televizyon önümüzdeki hafta A101’de kampanyalı olarak satışa sunulacak. Çeşitli uygulamaların yüklenmesine imkan tanıyan televizyonda YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamalar kullanılabiliyor.

Onvo 50OV6000U modelinde dört çekirdekli bir işlemci kullanılıyor. 4K çözünürlük sunan cihazda bu işlemciye 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik ediyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olan televizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. İşletim sistemi tarafında modelde Android işletim sistemi bulunuyor. Televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Bazı Onvo televizyonlarda sihirli kumanda yer alırken bu modelde bu destek bulunmuyor. Sihirli kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye olanak sağlıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Televizyonda bununla birlikte Bluetooth bağlantı desteği de var. Kullanıcılar bu sayede klavyelerini ve farelerini televizyona bağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo 50OV6000U televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda kablosuz görüntü aktarma özelliği var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri televizyonlara kablosuz aktarabiliyor. İki adet USB bağlantısına destek veren televizyonda kulaklık ve optik ses çıkışı yer alıyor. 15 Şubat’ta satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 10.999 TL. Yeni indirim haberlerini de yayınlamaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın