reklamı kapat

POPÜLER

Onvo OV65500

webOS’lu Onvo OV65500 TV için A101 fırsatı [29 Şubat 2024]

A101, Onvo OV65500 televizyonu yeniden kampanyalı olarak satışa çıkıyor. 2 yıl garanti süresi sunan televizyon HDR10 teknolojisine destek veriyor Televizyon bu özellik sayesinde her rengin kendine özgü belirlediği daha net görüntüler elde edebiliyor.

Dört çekirdekli işlemciyi bünyesinde barındıran Onvo OV65500, Wi-Fi bağlantısına da sahip. Cihaz bu sayede kablosuz internet deneyimi de sağlıyor. İşletim sistemi tarafında modelde webOS işletim sistemi bulunuyor. Televizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Televizyonda sihirli kumanda bulunuyor. Bu kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye imkan tanıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları  sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Kumandanın üzerinde mikrofon da yer aldığı için televizyon sesli komuta da destek veriyor. T1i ile televizyon sesli kontrol imkanı sunuyor. LG Thinq uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan televizyona kablosuz fare ve web kamera bağlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar televizyon üzerinde görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo OV65500 televizyon çok yakında yeniden A101’e geliyor

Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon ve tabletteki görüntüler anında televizyona yansıtılabiliyor. 29 Şubat‘ta A101’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 16.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Yeni fırsat haberlerini de sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın