reklamı kapat

POPÜLER

Onvo OVDSS01

Onvo OVDSS01 dikey şarjlı süpürge için A101 fırsatı [14 Aralık 2023]

 - Güncelleme: 11 Aralık 2023 21:43

Onvo OVDSS01 dikey şarjlı süpürge için A101 fırsatı duyuruldu. 3 kademe dijital hız göstergesiyle gelen süpürgede LED aydınlatmalı motorlu fırça kullanılıyor. 0.8 litre büyük toz haznesini bünyesinde barındıran süpürgede 2.200 mAh kapasiteli lityum pil bulunuyor.

Kullanıcılar pili tam olarak şarj ettiklerinde Onvo OVDSS01 dikey şarjlı süpürge modelini yaklaşık 40 dakika boyunca kullanabiliyor.. Pek tabii bu süre kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Cihazın pili yaklaşık 2 saatte şarj edilebiliyor. Dar alan temizleme temizleme başlığıyla gelen cihazın kutu içeriğinden koltuk ve perde temizleme başlığı da çıkıyor. Bir el süpürgesi olarak da kullanılabilen cihazda hepa ve siklon filtreleri de yer alıyor. Dikey şarjlı süpürgenin üzerinde LED bir ekran da bulunuyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden kalan pil süresini ve cihazın çalışma modlarını kolayca görebiliyor. Onvo’nun belirttiğine göre dikey şarjlı süpürgedeki motor sessiz çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo OVDSS01 dikey şarjlı süpürge modelinin A101’deki indirimli fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olan süpürgenin A101’deki indirimli fiyatı ise 2.899 TL. Cihaz kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 3.302 TL‘ye çıkıyor.  Hem standart hem de bir el süpürgesi olarak kullanılabilen uygun fiyatıyla öne çıkmayı başarıyor. Şu sıralar böyle bir süpürge arıyorsanız A101’in önümüzdeki hafta sunacağı kampanyayı tercih edebilirsiniz. Yeni kampanya haberleri geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın