reklamı kapat

POPÜLER

Onvo OVFRY4

Onvo OVFRY4 yağsız fritöz için A101 fırsatı [12 Ekim 2023]

Onvo OVFRY04 yağsız fritöz önümüzdeki hafta A101’de satışa sunuluyor. 5.5 litrelik hacim sunan cihaz, 1.500 watt‘lık güç sağlıyor. Ön tarafında dokunmatik kontrol panelinin bulunduğu fritöz kullanıcıların cihazı kolay bir şekilde kontrol etmesine imkan tanıyor.

Ön ayarlı 6 adet pişirme moduna destek veren Onvo OVFRY4 yüzde 80’e kadar daha az yağ kullanımına destek veriyor. Bu sayede daha sağlıklı yiyecekler hazırlanmasını mümkün kılan cihazın sıcaklığı 80 ila 200 derece arasında ayarlanabiliyor. Fritözde yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Fritöz 60 dakikaya kadar zamanlayıcı özelliğine sahip. Bulaşık makinesinde yıkanabilir sepeti bünyesinde barındıran cihazda ısı ve zaman kontrol paneli bulunuyor. Otomatik kapanma özelliğine de destek veren cihaz hazır konumda sesli uyarıda bulunabiliyor. Kullanıcılar bu sesli uyarı sayesinde yemeklerini pişip pişmediğiyle ilgili bilgi alabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo OVFRY4 yağsız fritöz bütçe dostu fiyatıyla öne çıkıyor

Fritöz, 12 Ekim‘de A101’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.699 TL. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Fritözün taksitli fiyatı ise 1.818 TL. 2 yıl garanti süresi sunan cihazın fiyatına bakıldığında bütçe bir model olduğunu söylemek mümkün. Farklı kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER