reklamı kapat

POPÜLER

ONVO OV50500

WebOS yüklü gelen Onvo OV50500 Ultra HD TV için A101 fırsatı [8 Şubat 2024]

Onvo OV50500 televizyon için yeni A101 fırsatı duyuruldu. Türkiye’de üretilen televizyon önümüzdeki hafta yeniden A101’de satışa çıkacak. Ultra HD çözünürlük desteğiyle gelen televizyonda HDR10 özelliği bulunuyor.

2 yıl garanti süresi vadeden Onvo OV50500, HDR özelliğiyle Wi-Fi bağlantısına da sahip. Bu sayede kablosuz bir internet deneyimi de vadeden televizyonda webOS işletim sistemi yer alıyor. Bu işletim sistemi kullanıcıların  televizyona popüler video servisleri yükleyebilmesine imkan tanıyor. Televizyonda sihirli kumanda bulunuyor. Bu kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye imkan tanıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Kumandanın üzerinde mikrofon da yer aldığı için televizyon sesli komuta da destek veriyor.  LG Thinq uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan televizyona kablosuz fare ve web kamera bağlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar televizyon üzerinde görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor. Pek tabii bunun için web kameranın ayrı olarak satın alınması gerekiyor. Cihazda Bluetooth bağlantı özelliği de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo OV50500 televizyonun A101’deki indirimli fiyatı ne kadar?

Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon ve tabletteki görüntüler anında televizyona yansıtılabiliyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 10.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyonun taksitli fiyatı ise 11.599 TL. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER