reklamı kapat

POPÜLER

ONVO OV50500

webOS yüklü gelen yerli üretim Onvo OV50500 için yeni A101 fırsatı [19 Ekim 2023]

Yerli üretim Onvo OV50500 televizyon yeniden A101‘e geliyor. 19 Ekim‘de satışa sunulacağı belirtilen televizyon Ultra HD çözünürlük desteği vadediyor. 2 yıl garanti süresi sunan modelde HDR10 özelliği bulunuyor.

Onvo OV50500 bu teknolojiyle her rengin kendine özgü belirlediği daha net görüntüler sunabiliyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olan cihaz kablosuz internet deneyimine de imkan tanıyor. Dört çekirdekli bir işlemcinin kullanıldığı televizyon webOS yüklü geliyor. elevizyona popüler video servisleri yüklenebiliyor. Televizyonda sihirli kumanda bulunuyor. Bu kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye imkan tanıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Kumandanın üzerinde mikrofon da yer aldığı için televizyon sesli komuta da destek veriyor. T1i ile televizyon sesli kontrol imkanı sunuyor. LG Thinq uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan televizyona kablosuz fare ve web kamera bağlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar televizyon üzerinde görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo OV50500 modelinde ekran yansıtma özelliği var mı?

Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon ve tabletteki görüntüler anında televizyona yansıtılabiliyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 9.199 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyonun taksitli fiyatı ise 9.659 TL.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER