reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 43L2163DT

43 inçlik Toshiba 43L2163DT Full HD TV için yeni A101 fırsatı [19 Ekim 2023]

Toshiba 43L2163DT televizyon modeli için yeni A101 kampanyasından söz etmek istiyoruz. Ekran boyutu 43 inç olan televizyon Full HD çözünürlük desteğiyle geliyor. 4K özelliğinin bulunmadığı televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor. Akıllı özelliklere de sahip olan televizyona çok sayıda uygulama yükleniyor.

Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamaların ön yüklü olarak geldiği Toshiba 43L2163DT modelinde iki adet USB bağlantısı mevcut. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği yer almıyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunan televizyon 3 yıl garanti süresi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 43L2163DT bütçe dostu fiyatıyla öne çıkıyor

Televizyonda bununla birlikte dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Bu sayede harici bir alıcıya ihtiyaç duymadan uydudaki kanallar izlenebiliyor. 19 Ekim‘de satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 8.399 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 8.819 TL‘ye çıkıyor. Bugünlerde bütçenizi yormayacak bir televizyon modeli arıyorsanız bu televizyonu tercih edebilirsiniz. Önümüzdeki hafta A101’de sunulacak diğer kampanyaları da paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER