reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 43L2163DT

Uygun fiyatlı Toshiba 43L2163DT için yeni A101 kampanyası açıklandı [1 Şubat 2024]

Toshiba 43L2163DT televizyon için yeni bir kampanyadan söz etmek istiyoruz. A101’de satışa sunulacak televizyon ufak ekran boyutuna ve uygun fiyat etiketine sahip. 43 inçlik ekran boyutu sunan televizyon HD çözünürlük sunuyor. Televizyon Vestel’in servis güvencesiyle geliyor.

3 yıl garanti süresi vadeden Toshiba 43L2163DT modelinde popüler video servisleri izlenebiliyor. Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamaları da kullanılabiliyor. Bu platformlardaki Full HD içerikleri izlemeye imkan tanıyan Toshiba 43L2163DT modelinin bağlantı tarafında iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği bulunmuyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Bu sayede cihaza kablosuz destekli cihazlar bağlanabiliyor. Televizyon ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 43L2163DT televizyonun A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda bununla birlikte dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Bu sayede harici bir alıcıya ihtiyaç duymadan uydudaki kanallar izlenebiliyor. Önümüzdeki hafta satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 9.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 10.499 TL‘ye çıkıyor. Teknolojik cihazlara yeni indirim haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın