reklamı kapat

POPÜLER

Volta VS1

50 km menzil vadeden Volta VS1 iki tekerlekli elektrikli moped için yeni A101 fırsatı [1 Şubat 2024]

Volta VS1 elektrikli moped yeniden A101’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Önümüzdeki hafta A101’de satışa çıkacak aracın kırmızı ve gri renk seçenekleri bulunuyor.

B sınıfı ehliyetlerle kullanılabilen moped, kullanıcıların bataryayı yüzde 100 şarj ettiğinde 50 kilometrelik yol kat etmesine olanak tanıyor. Araçta  2V 22 AH batarya kullanılıyor. Moped’deki batarya 7 ila 8 saat arasında şarj edilebiliyor. Aracın motor gücü ise 2.000 watt. Volta VS1 elektrikli moped modelindeki pil yaklaşık 10 saatte tekrardan şarj oluyor. Saatte 45 kilometre hıza ulaşabilen moped batarya dahil 93 kilogram ağırlığında. 2 yıl garanti süresiyle gelen moped’de gelişmiş süspansiyon sistemi kullanılıyor. Geniş ve konforlu bir selenin yer aldığı aracın ön tarafında disk arka tarafında ise kampana fren bulunuyor. Moped’in arka kısmında bagaj aksesuarı da mevcut. Bu sayede kullanıcılar alışveriş poşetlerini veya çantalarını bu alana yerleştirebiliyor. Moped üç farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Elektrikli moped geniş koltuk altı kapasitesine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volta VS1 elektrikli moped’in A101’deki indirimli fiyatı ne kadar?

Şehir içi kullanıma yönelik geliştirilen moped’in ön tarafında LED far bulunuyor. USB ile şarj imkanı da sunan moped’in A101’deki indirimli fiyatı ise 26.990 TL. Elektriki moped 9 taksitle de satın alınabiliyor. Aracın taksitli fiyatı ise 28.880 TL. Farklı indirim haberlerini de yayınlamaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın