reklamı kapat

POPÜLER

Toshiba 43L2163DT

Toshiba 43L2163DT için yeni A101 kampanyası duyuruldu [7 Mart 2024]

Toshiba 43L2163DT televizyon yeniden A101’de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Vestel’in servis güvencesiyle gelen televizyon 43 inçlik ekran boyutuna sahip.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Toshiba 43L2163DT, 3 yıl garanti süresi sunuyor. Artık çoğu televizyonda olduğu gibi bu modelde de popüler video servisleri kullanılabiliyor. Netflix, Amazon Prime Video ve Exxen gibi uygulamaları da kullanılabiliyor. Bu platformlardaki Full HD içerikleri izlemeye imkan tanıyan Toshiba 43L2163DT modelinde bağlantı tarafında iki adet USB bağlantısı bulunuyor. Kullanıcılar USB belleklerini televizyona takarak depolama cihazlarındaki içerikleri izleyebiliyor. Televizyonda dahili bir kamera ve 3D özelliği bulunmuyor. Bu özelliklerin televizyonda yer almaması çok da büyük bir sorun değil. Televizyonda bununla birlikte Chromecast ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları da var. Bu sayede cihaza kablosuz destekli cihazlar bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toshiba 43L2163DT modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyonda bununla birlikte dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Bu sayede harici bir alıcıya ihtiyaç duymadan uydudaki kanallar izlenebiliyor. Önümüzdeki hafta satışa sunulacak televizyon kampanyalı fiyatı ise 9.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Televizyon kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 10.499 TL‘ye çıkıyor.  Televizyon ücretsiz teslimat ve kurulum seçeneği sunuyor. Bugünlerde bütçe dostu bir televizyon satın almayı planlıyorsanız haberde bahsettiğimiz modeli tercih edebilirsiniz. İndirim haberlerini paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın