reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Find X2 Pro samsung galaxy S20 Ultra iPhone 11 Pro

Oppo Find X2 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro karşılaştırması [Video]

Kısa bir süre önce DxoMark tarafından yüksek bir kamera notu alan Oppo Find X2 Pro ile Samsung Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro karşı karşıya geldi.

The Rajs Tech isimli YouTube kanalı tarafından yapılan karşılaştırmada telefonların sundukları kamera performansları değerlendiriliyor. Karşılaştırma videosuna bakıldığında Galaxy S20 Ultra’nın rakiplerinden daha doygun renkler ürettiği görülüyor. iPhone 11 Pro ve Oppo Find X2 Pro modelinin Galaxy S20 Ultra’ya kıyasla daha doğal fotoğraflar çektiği görülüyor.  Düşük ışıkta ise Galaxy S20 Ultra’nın rakiplerine kıyasla daha aydınlık fotoğraflar çektiğini belirtebiliriz. Telefonun daha aydınlık fotoğraf çekmesinde F/1.5’lık diyafram açıklığının katkısının olduğunu söyleyelim. Düşük ışıkta 11 Pro, Galaxy S20 Ultra’ya benzer bir performans sergiliyor. Her üç kameranın genel performansına bakıldığında iyi sonuçlar ortaya koyduğunu belirtmekte yarar var. DSLR fotoğraf makineleriyle yarışır derece performans sergileyen telefonların kameraları üst düzey görüntü kalitesi vadediyor. Sizce yapılan karşılaştırmada en iyi kamera performansını hangi telefon sergiliyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Find X2 Pro, Samsung Galaxy S20 Ultra ve iPhone 11 Pro kamera performanslarıyla dikkat çekiyor

Kullanıcıların beklentilerini karşılayan performans sunan telefonlardan Oppo imzalı modelde 48 megapiksel, Galaxy S20 Ultra’da 108 megapiksel, iPhone 11 Pro’da ise 12 megapiksel kamera yer aldığını belirtelim.

İlgili video

Telefonlar kamera performanslarıyla DSLR makinelere kafa tutuyor