reklamı kapat

POPÜLER

Oppo K1
Oppo K1

Oppo K1 modelinin önemli bir detayı ve tanıtım tarihi belli oldu

Dün Oppo K1 modeli ortaya çıkmıştı. Bugün ise telefonun hem oldukça önemli bir detayı hem de tanıtım tarihi belli oldu. Dikkat çeken bir model yolda görünüyor.

Oppo K1, dediğimiz gibi ilk defa dün karşımıza çıkmıştı. Bugün ise model için iki yeni poster yayımlandı. Bu posterlere göre model resmi olarak 10 Ekim tarihinde lanse ediliyor. Yani resmi olarak yarın karşımıza çıkacak akıllı telefon, bünyesinde su damlası şeklinde isimlendirilen bir ekran çentiği taşıyor. Oldukça ufak olan bu ekran çentiği, sadece ön kamerayı içerisine alıyor. Oldukça ince çerçevelere sahip olduğu görülen telefon, kesin olarak ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip. Optik tabanlı olduğu tahmin edilen bu sensör, orta seviye bir akıllı telefon için çok güzel görünüyor. Dün gördüğümüz kadarıyla ColorOS arayüz yapısını kullanan Oppo K1, teknik olarak F9 ile R17 modellerinin arasına yerleşecek deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo K1

Oppo K1 için şu teknik detaylar bekleniyor

Modelin 6,4 inç AMOLED 2340×1080 piksel ekran üzerine kurulması bekleniyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemci ve 4 GB / 6 GB RAM‘den alacak model, 3.500 mAh pil ile yolda bulunuyor. Önünde 25 megapiksel, arkasında ise 16 megapiksel + 2 megapiksel çiftli kamera bulunacak akıllı telefon, 7.4 mm kalınlığa ve 156 gram ağırlığa sahip. 64 GB / 128 GB depolama seçenekleri sunulacak K1, microSD yuvasıyla gelecek deniyor. Telefonun fiyatı ise yaklaşık 200-250 dolar seviyesinde olacak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni oyun servisi