reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty, akıllı saat

Rick and Morty temalı “akıllı saat” yolda

Rick and Morty temalı akıllı saat geliyor! Belki de saati tasarlayan çatlak bilim insanı Rick’in ta kendisidir, ne dersiniz?

Advertisement

Apple, Samsung, Fitbit… Bu firmaların hepsi de akıllı saat üretiyor. Ancak üreticiler sadece bunlarla sınırlı değil. One61 Studio da bu isimler arasında, üstelik firmanın akıllı saatleri süper kahraman konseptine sahip. Variety‘nin haberine göre şu anda kataloğunda üç akıllı saat bulunan One61 Studio, iki yeni cihaz için de kolları sıvadı. Batman, The Flash ve Wonder Woman temalı üç saatin yanına görünen o ki Rick and Morty evreni de dahil oluyor. Ürün henüz satışa sunulmaya hazır değil. Ama dizinin dördüncü sezonu internetin gündemine oturduğu sıralarda saatin de satışa yetişeceği düşünülüyor. Rick and Morty’nin dördüncü sezonunun ise 2019’da yayınlanması planlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan şu an sadece Batman, Wonder Woman ve The Flash temalı olan saatler satın alınabiliyor

Diğer akıllı saatlerden farkları yok

One61 Studio’nun konseptli akıllı saatleri standart bir akıllı saatin yapabildiği her şeyi yapabiliyor. iOS ve Android sistemlerle uyumlu saatlerin bildirimler, müzik kontrolleri, Bluetooth, adım sayar, uyku takibi gibi çeşitli yetenekleri bulunuyor. Rick and Morty temalı saatlerde de benzer özelliklerin bulunacağı düşünülüyor. Yine de saat sıfırdan başlatıldığında bir “Oh, jeez” sesi ekstra bir özellik olarak gelebilir tabii.

İlginizi çekebilir

Lazer projektöre sahip şaşırtan akıllı saat prototipi