reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Honor X20 SE

Orta seviyede dikkat çekecek Honor X20 SE ortaya çıktı

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Honor 50 serisi sonrasında Honor imzalı bir telefon daha gündemde. Bu sefer Honor X20 SE yolda.

Advertisement

ABD ambargosu altında yer alan Huawei’den ayrılan Honor, biliyorsunuz sevindirici şekilde yeni modellerini Android lisansı ile satacak.

Yani firmadan gelen yeni telefonlarda Google Mobile Services (GMS) olacak ve tüm Google servisleri ve uygulamalar sorunsuz olarak çalışacak.

Global pazar için çok güzel olan bu haber ilk olarak tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz Honor 50, 50 SE ve en üstte 50 Pro modelleri ile verilmişti.

Şimdi ortaya çıkan Honor X20 SE modeli de Android lisansı ile satışa çıkacak ve tasarımsal olarak sayfadaki fotoğraflar aracılığıyla karşımızda yer alıyor.

Genel olarak ekran delikli standart bir gönümü olan telefon, şık bir arka kısma sahip ve şimdilik iki farklı renkte görünüyor. Burada arkadaki desen ile beraber yeşil renk öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor X20 SE Türkiye’de de satılma ihtimali olan bir telefon modeli

Modelin teknik olarak 6,6 inç 90 Hz LCD ekran üzerine kurulduğu aktarılıyor. Belirtildiği kadarıyla telefona gücünü ise MediaTek imzalı Dimensity 700 işlemci veriyor.

Arkasındaki üçlü kameranın merkezinde 64 megapiksel ana kamera yer alan X20 SE, 22.5W hızlı şarj desteğine sahip ancak pil kapasitesi henüz bilinmiyor.

5G desteğinin olacağı düşünülen cihaz, yakında üzerindeki perdenin kaldırılacağı orta seviye Android modelleri arasında dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi