reklamı kapat

POPÜLER

Nokia

Oyun başlasın; Nokia’dan heyecan veren yeni akıllı telefon duyurusu

HMD Global‘in doğru hamleler ile hayat verdiği Nokia‘dan yeni bir akıllı telefon daha geliyor. Firma popülerliği artan yeni bir alana daha giriyor.

Hindistan üzerinden yapılan duyuruya göre oyun odaklı bir Nokia akıllı telefon modeli geliyor. Oyun telefonu pazarını yıllar önce başlatmış marka, yeni modeliyle güçlü rakiplerin karşısına çıkacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz alanda Xiaomi “Black Shark” oyun telefonu ile yer alıyor. Ayrıca bir de Asus ROG Phone bulunuyor. Pazarın bir diğer oyuncusu ise ZTE‘nin arkasında yer aldığı Nubia Red Magic. Pazarı “akıllı tarafta” başlatan Razer Phone ise yakın zamanda yerini Razer Phone 2‘ye bırakmaya hazırlanıyor. İşte bu devlerin arasına girecek gibi duran firma, bu açıdan oldukça heyecan yaratıyor. Ancak bu duyurunun arkasında bir başka modelin de olabileceği söyleniyor. Firmanın burada Samsung Galaxy Note 9 gibi oyun performansı yüksek bir akıllı telefon tanıtma ihtimali de bulunuyor. Ancak bir oyun telefonu daha olası ve mantıklı duruyor.

https://twitter.com/NokiamobileIN/status/1042057419428311040

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmadan Nokia X7 / 7.1 Plus modeli de geliyor

Firmanın orta seviyeye konumlandırılan Nokia X6‘nın üzerine konumlandırdığı Nokia X7, dün bir panel sızıntısıyla gündeme gelmişti. Global olarak Nokia 7.1 Plus olarak satışa sunulacak telefon, çentiksiz bir tasarım üzerine kuruluyor. İnce sayılacak çerçeveleri bulunan model, ön yüzünde tek bir kamera taşıyor.  5,9 inç ekranında 1080×2160 piksel çözünürlük sunan telefonun, gücünü Snapdragon 710 işlemciden alacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni iPhone modelleri