reklamı kapat

POPÜLER

HP 5ZU98AA

Oyuncu monitörü HP 5ZU98AA modelinde dikkat çeken indirim fırsatı

Black Friday kapsamında yapılan indirimlere bir yenisi daha geldi. Oyun tutkunlarına yönelik geliştirilen HP 5ZU98AA modelinin fiyatında dikkat çekici indirim yapıldı.

Monitör 830 TL’lik indirimle şu anda 1.469 TL’ye satın alınabiliyor. 144 Hz yenileme hızı sunan monitör bu sayede akıcı bir deneyim sunuyor. AMD FreeSync  teknolojisine de destek veren monitör yenileme hızını GPU ile senkronize ediyor. Ekran takılmalarını ortadan kaldıran HP 5ZU98AA, 23,8 inç ekran boyutuna sahip.  Full HD çözünürlüğe sahip olan monitörde ince ekran çerçeveleri kullanılıyor. Bu sayede daha iyi ekran gövde oranı sunan monitörde dahili hoparlör bulunuyor. Dahili hoparlörleriyle güçlü ses performansı vadeden monitörün yanıt süresi ise 1 ms.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP 5ZU98AAs monitörün sunduğu bağlantılar neler?

Bir adet DisplayPort 1,2 inç (HDCP desteği ile) ve  bir adet HDMI 1.4 bağlantı desteğine sahip olan monitörde düşük mavi ışık modu da mevcut. Bu mod ekran renklerini daha sıcak bir spektruma geçirerek beyazı daha doğal hale getiriyor ve kullanıcıların gözlerinin daha az yorulmasına imkan tanıyor. Kontrast oranı 1000:1 olan monitörde 3.5 mm kulaklık girişi de mevcut. Kulaklık girişi sayesinde kullanıcılar kulaklıklarını monitöre bağlayabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu