reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Özelleştirme odaklı Samsung Watch Design Studio ortaya çıktı

Resmi kayıtlar üzerinden Samsung Watch Design Studio ortaya çıktı. Peki bu tam olarak nedir? İşte tahmin üzerinden kendisini gösterenler;

Samsung, Mobil Dünya Kongresi 2021 kapsamında 28 Haziran tarihli bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikte firma tam olarak “akıllı saatlerin geleceği için oluşturduğu vizyonunu” açıklayacak.

İşte bu kilit etkinlik öncesinde LetsGoDigital tarafından Samsung Watch Design Studio ortaya çıkarıldı. Bunun ne olduğu aslında kendisini açıklıyor.

Firma bir internet sitesi üzerinden kişilerin Galaxy Watch akıllı saatleri özelleştirmesine imkan tanıyacak. Burada saatin rengi ve bu renge uygun kayışlar seçilebilecek.

Her pazarda olmayacağı düşünülen bu sistemin bir benzerini Microsoft, uzun zamandır Xbox oyun kumandası için sunuyor. Kişiler oyun kolunu istedikleri renklerde özelleştirerek satın alabiliyor.

Genelde Samsung Watch Design Studio benzeri sistemler iyi geri dönüşler alıyor. Bu açıdan Samsung’un da süreçten memnun kalacağı tahmin ediliyor. Resmi duyurunun ise Mobil Dünya Kongresi 2021 kapsamında yapılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 4 serisi çok merak ediliyor

Biliyorsunuz Google ve Samsung, Wear OS ile Samsung’un akıllı saatlerde kullandığı Tizen işletim sistemini bir araya getiriyor. İki dev isim, Wear OS’la Tizen işletim sisteminin en iyi yanlarını harmanlıyor.

İşte bu yeni dönemin ilk temsilcileri ise Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch Active 4 olacak. Sağlam kaynaklara göre MWC etkinliğinde bu yeni işletim sistemi de gösterilecek.

Sistemin şu an oldukça hızlı çalıştığı ancak bazı bug’lara sahip olduğu aktarılıyor. Ancak elbette bunların yakında çözülmesi bekleniyor. Bu konuda aktif çalışmalar sürüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video