reklamı kapat

POPÜLER

Panasonic telsiz telefon kaybolan eşyalarınızı bulmanıza yardım ediyor

Panasonic, dijtal telsiz telefon ürün grubuna dört yeni model ekledi. Tüm telefonlar üst düzey ses kaliteleri, ince yapıları ve ve kompakt tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ürün grubunun amiral gemilerinden KX-TG6821 ve KX-TG7861‘de Gürültü Giderme, Akıllı Fonksiyon Tuşu, Telefon Rehberi Paylaşımı ve isteğe bağlı Anahtar Bulucu aksesuarı bulunuyor.
Panasonic KXTG7861EB
Beyaz arkadan aydınlatmalı 1,8 inç ekrana sahip olan KX-TG6821’in renk seçenekleri arasında siyah, metalik gri, inci gümüşü ve kahverengi mevcut. Panasonic KX-TG7861’de ise 1,45 inç renkli ekran bulunuyor. Her iki telefonda kullanılan ekranlar, numaraların ve metinlerin okunmasını kolaylaştırıyor. Panasonic’in her iki telefonu da Paylaşılan Telefon Defteri özelliğiyle rehberdeki kişileri yönetmenize olanak sağlıyor. Cihazın tanıdığı farklı ahizelerle telefon defterine girilebiliyor ve kayıtlı kişilere kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Bu da farklı ahizelere telefon defterini ayrı ayrı kaydetme derdini ortadan kaldırıyor.

Panasonic’in tüm yeni telsiz telefonlardaki en dikkat çekici yenilik ise isteğe bağlı olarak kullanıcılara sunulan Anahtar Bulucu aksesuarı. Bu aksesuar sayesinde anahtarlar bulunamadığında yaşanan geç kalma problemleri ortadan kalkıyor. Kullanıcıların bunun için Anahtar Bulucu’yu anahtarlarına veya evde sıklıkla kaybettikleri eşyalara takmaları ve bunları bulmak için de DECT telsiz telefonlarını kullanmaları yeterli. Bu işlemin ardından ahizenin LCD ekranı kayıp nesnenin ne kadar uzaklıkta olduğunu söylüyor. Bu aksesuarın kapalı alanlarda 50 metre, açık alanlarda ise 200 metreye kadar uzaklıktaki nesnelerin bulmasında yardımcı oluyor. Kayıp nesneleri bulmayı daha da kolaylaştırmak için hem ahize hem de Anahtar Bulucu kayıp nesne arandığında sesle uyarı veriyor. DECT ahize dört faklı Anahtar Bulucu ile aynı anda uyumlu şekilde çalışabiliyor. Bu da kullanıcıların kaybettikleri birden fazla nesneyi bulmasına olanak sağlıyor.

Panasonic KX-TG6821’in akıllı telesekreter foksiyonu olan “Gelişmiş TAM” özelliği önceden kayıtlı bir cep veya iş telefonuna sesli mesaj veya SMS gönderebiliyor. Bu da evde olunmayan durumlarda bile mesajları dinleyebilmeye olanak tanıyor. KX-TG6821 ve KX-TG7861’in haricindeki  KX-TG6811 ve KX-TG7851’in serinin öne çıkan diğer üyeleriyle aynı özelliklere ve tasarıma sahip, ancak her iki modelde de teleksekreter özelliği yer almıyor.

YORUMLAR