reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Panasonic

Panasonic’ten buldozer kadar sağlam akıllı telefon: Toughbook T1 [Video]

Panasonic, dayanıklılığıyla dikkat çeken iki yeni ürününü görücüye çıkardı. Panasonic’in tanıttığı ilk ürün bir akıllı telefon. Toughbook T1 taşıyan telefon, türünün en ince ve hafif ürünlerinden biri olarak göze çarpıyor.

Advertisement

5 inç ekran boyutuna sahip olan telefon, 230 gram ağırlığında ve 13,1 mm kalınlığında. 7 inçlik L1 modelinde olduğu gibi şoka karşı ve 1,5 metreden düşmelere karşı dayanıklı olan telefon, MIL-STD-810G askeri sertifikasıyla darbelere ve düşmelere karşı mukavemet gösteriyor. Yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, düşük basınç, güneş radyasyonu ve donma gibi koşullarda telefon rahatlıkla kullanılabiliyor. Android 8.1 Oreo yüklü gelen telefonda dört çekirdekli Snapdragon işlemcisi kullanılıyor. 1280×720 piksel çözünürlük sunan ekrana sahip telefonda entegre barkod tarama ve “global” veri bağlantısı gibi özellikler de bulunuyor. Tablette benzer özelliklerin yer aldığı belirtmekte yarar var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toughbook L1 ve Toughbook T1 modelleri ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacak?

Toughbook L1 ve Toughbook T1 kısa bir süre içerisinde yurt dışında satışa sunulacak. Her iki cihazın yurt dışındaki fiyatı 1.499 dolar olacak.

Video